HAKKIMIZDA :
 

BEYDUR TEKSTİL, 1990 yılında İstanbul Merter' de kuruldu. 2000 yılında emprime baskı pazarının taleplerini daha iyi karşılayabilmek amacıyla 6000 metrekarelik tam otomasyona sahip yeni tesisimize taşınan firmamız bünyesinde barındırdığı 18 ahtapot, 15 dijital, 4 adet frekans makinasıyla günlük 100.000 adetin üzerinde parça baskı kapasitesine sahip tesisimiz dünya markalarının istemiş olduğu yeterlilik sertifikalarıyla hizmet vermektedir.

Ürünlerimizde %100 Ekolojik olup Japon teknolojisiyle üretilen MATSUİ tekstil baskı boyaları kullanarak basılmaktadır.

BEYDUR TEKSTİL
bir yandan giyim sektöründe dünyaca tanınan ve modadaki trendlerin belirleyicisi olan lider firmalara hizmet vererek hizmet ve kalitede üst düzey standartları oluşturarak sahip oldukları konumu korumalarına güç verirken, diğer yandan da kalitesi, yaratıcılığı ve sadakat ile çalışan orta büyüklükte firmaların heyecanlarını hissederek onların markalaşma süreçlerine de yardımcı olmaktadır.

Yaptığımız işte en iyi olmaya ve bu konumumuzu sürdürerek karşılıklı yarara dayalı bir işbirliği geliştirmeye dönük vizyonumuz ve katma değer odaklı müşteri ilişkilerimiz, portföyümüzü geliştirmekte; Adidas, H&M, Puma, Nike, Reebok, Zara, C&A gibi pazar liderleriyle süren ortak çalışmalarımıza her gün yeni bir değer katmaktadır.

 
emprime baski emprime baski
   
scroll up